1. Нели Иванова Кючукова-директор
  2. Емилия Вълкова Гочева-заместник-директор УД
  3. Анастасия Димитрова Милкова -старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)
  4. Биляна Димитрова Димитрова-учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап
  5. Бояна Тенева Петрова-старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)
  6. Виолина Петрова Карадимова-старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)
  7. Галина Димитрова Георгиева-старши учител, общообразователен учебен предмет в гимназиален етап
  8. Гергана Живкова Стоянова-учител в ГЦОУД (I-IV клас)
  9. Господин Стефанов Велев-учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап
  10. Диана Драгиева Христова-учител практично обучение в гимназиален етап
  11. Деляна Бончева Тонева-старши учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап
  12. Деница Господинова Христова- учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)
  13. Диана Петева Костова-старши учител, общообразователен учебен предмет в гимназиален етап
  14. Ирина Георгиева Иванова-старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)
  15. Калинка Минкова Николова-старши учител, общообразователен учебен предмет в гимназиален етап
  16. Милена  Славчева Стоянова-учител, общообразователен учебен предмет в гимназиален етап
  17. Краси Нейкова Петкова-старши учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап
  18. Кремена Ангелова Грозева-старши учител, общообразователен учебен предмет в гимназиален етап
  19. Кремена Асенова Колева-старши учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап
  20. Кремена Динчева Стефанова-учител в ГЦОУД (I-IV клас)
  21. Нели Вълкова Нуцова-старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)
  22. Олга  Семкова-Стоянова-старши учител в ГЦОУД (I-IV клас)
  23. Радослава Ивелинова Георгиева-учител теоретично обучение
  24. Розита Пенева Господинова-старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)
  25. Стела Пеева Господинова-учител в ГЦОУД (I-IV клас)
  26. Светлина Атанасова Матанска-старши учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап
  27. Стефка Маринова Малакова-старши учител, общообразователен учебен предмет в гимназиален етап
  28. Стоян Влайчев Стоянов-хореограф
  29. Таня Белчева Каравасилева-старши учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап
  30. Теодора Илиева Анастасова-учител, ресурсен
  31. Цветомира Николаева Станчева-учител в I-IV клас, начален етап на основното образование (I-IV клас)

Качествено образование, сигурност в бъдещето