Архив на категория: Членове

image_pdfimage_print

Членове на ученическия парламент

1 а клас – Божидар Живков Петев

1 б клас – Денислав Симеонов Пенев

2 а клас – Александър Павлов Спасов

2 б клас – Борислав Миленов Николаев

3 а клас – Павел Тодоров Чакалов

3 б клас – Атанас Маринов Атанасов

4 а клас – Браян Селяхтин Мехмед

4 б клас – Дейвид Росенов Николов

5 а клас – Кристина Валентинова Бангиева

5 а клас – Стела Димова Стоянчева

5 б клас – Силвия Десислава Стефанова

5 б клас Радомир Дончев Мирчев

6 а клас – Емилия Николаева Александрова

7 а клас – Десислава Валентинова Бангиева

7 а клас – Мирослав Марианов Димитров

7 б клас – Моника Динкова Лалева

7 б клас – Светлан Стефанов Касъров

8 а клас – Илко Иванов Илчев

8 а клас –  Силвия Красимирова Станкова

8 б клас – Десислава Красимирова Димова

9а клас – Златомира Заркова Запрянова

10 а клас – Ани Евгениева Стойкова

11 а клас – Мария Аркимедес Алварес

11 а клас – Нелина Манолова Русева

12 а клас – Деница Христова Христова

22281099_1664417853570642_1588030359_o

Пожелаваме Ви успешна и ползотворна работа. На добър час!

Членове на ученическия парламент

  1. Десислава Валентинова  Бангиева – IVa клас
  2. Виктор Минков Грудев – IVa клас
  3. Йоана Тончева Делчева  – IVб  клас
  4. Светлан Стефанов Касъров  – IVб клас
  5. Георги Георгиев Димитров – Vа клас
  6. Пламен Валентинов Колев – Vа клас
  7. Радослава Тодорова Чакалова – Vб клас
  8. Ани Иванова Ангелова – Vб клас
  9. Галя Николаева Никова – VI а клас
  10. Карина Ненова Пенева – VI а клас
  11. Габриела Дианова Димова – VIб клас
  12. Гергана Петкова Кирева – VI б клас
  13. Стефан Пламенов Пеев – VIIа клас
  14. Мадлен Тодорова Петкова – VII а клас
  15. Жулиен Младенов Ташев -VIIб клас
  16. Жанета Младенова Асенова – VIIб клас
  17. Нелина Манолова Русева – VIII клас
  18. Мария Аркимедес Алварес – VIII клас
  19. Елеонора Йорданова Йорданова – VIII клас
  20. Иван Миленов Асенов – IX клас
  21. Иван Минков Грудев – IX  клас
  22. Деница Христова Христова – IX клас
  23. Стефани Жекова Караколева – IX клас
  24. Симона Николаева Тенева – X клас
  25. Деница Росенова Георгиева – X клас
  26. Миглена Динкова Филипова – X клас
  27. Румяна Димитрова Иванова – XI клас
  28. Даниела Петрова Русева – XI  клас
  29. Исус Георгиев Петков – XI клас
  30. Мартин Алексеев Иванов – XI клас

Моменти от учредяването на ученическия парламент

д  д1