Архив на категория: Учебен процес

image_pdfimage_print

РАЗПИСАНИЕ НА УЧЕБНИТЕ ЧАСОВЕ, ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ И ПОЧИВКИТЕ МЕЖДУ ТЯХ В ГЦОУД ЗА УЧЕБНАТА 2020/2021 ГОДИНА

1. ГЦОУД I  „А“ клас, I „Б“ клас

Учебен час Начало на часа Край на часа Междучасие
1. Организиран отдих и физическа активност 12:20 12:55
2. Организиран отдих и физическа активност 12:55 13:30
3. Самоподготовка 13:30 14:05 14:05 – 14:15
4. Самоподготовка 14:15 14:50 14:50 – 15:00
5. Занимания по интереси 15:00 15:35 15:35 – 15:45
6. Занимания по интереси 15:45 16:20  

2. ГЦОУД II „А“ клас, II „Б“ клас

Учебен час Начало на часа Край на часа Междучасие
1. Организиран отдих и физическа активност 12:20 12:55
2. Организиран отдих и физическа активност 12:55 13:30
3. Самоподготовка 13:30 14:05 14:05 – 14:15
4. Самоподготовка 14:15 14:50 14:50 – 15:00
5. Занимания по интереси 15:00 15:35 15:35 -15:45
6. Занимания по интереси 15:45 16:20  

3. ГЦОУД III „А“ клас, III „Б“ клас

Учебен час Начало на часа Край на часа Междучасие
1. Организиран отдих и физическа активност 13:10 13:40
2. Организиран отдих и физическа активност 13:40 14:10
3. Самоподготовка 14:10 14:50
4. Самоподготовка 14:50 15:30
5. Занимания по интереси 15:30 16:10
6. Занимания по интереси 16:10 16:50

4. ГЦОУД IV „А“ клас, IV „Б“ клас

Учебен час Начало на часа Край на часа Междучасие
1. Организиран отдих и физическа активност 13:10 13:40
2. Организиран отдих и физическа активност 13:40 14:10
3. Самоподготовка 14:10 14:50
4. Самоподготовка 14:50 15:30
5. Занимания по интереси 15:30 16:10
6. Занимания по интереси 16:10 16:50

РАЗПИСАНИЕ НА УЧЕБНИТЕ ЧАСОВЕ, ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ И ПОЧИВКИТЕ МЕЖДУ ТЯХ ЗА УЧЕБНАТА 2020/2021 ГОДИНА

1. График на учебните занятия за учениците от I-II клас:

Учебен час Начало на часа Край на часа Междучасие
1. 08:10 08:45 08:45 – 09:00
2. 09:00 09:35 09:35 – 10:00
3. 10:00 10:35 10:35 10:50
4. 10:50 11:25 11:25 – 11:40
5. 11:40 12:15  

2. График на учебните занятия за учениците от II-IV клас:

Учебен час Начало на часа Край на часа Междучасие
1. 08:10 08:50 08:50 – 09:00
2. 09:00 09:40 09:40 – 10:00
3. 10:00 10:40 10:40 10:50
4. 10:50 11:30 11:30 – 11:40
5. 11:40 12:20 12:20 – 12:30
6. 12:30 13:10  

3. График на учебните занятия за учениците от  V-XII клас:

Учебен час Начало на часа Край на часа Междучасие
1. 08:00 08:40 08:40 – 08:50
2. 08:50 09:30 09:30 – 09:40
3. 09:40 10:20 10:20 10:40
4. 10:40 11:20 11:20 – 11:30
5. 11:30 12:10 12:10 – 12:20
6. 12:20 13:00 13:00 – 13:10
7. 13:10 13:50 13:50 – 14:00
8. 14:00 14:40  

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ЧАС ЗА РАБОТА С УЧЕНИЦИ СЪС СОП ІI-ри срок – 2019/2020 учебна година

Име и фамилия Заемана длъжност График
Анастасия Димитрова Милкова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас) Вторник 14:00-14:40
Бояна Тенева Петрова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас) Вторник 14:00-14:40
Виолина Петрова Карадимова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас) Вторник 14:00-14:40
Иванина Росенова Нончева Учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап Сряда 15:20-16:00
Ирина Георгиева Иванова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас) Вторник 14:00-14:40
Краси Нейкова Петкова Старши учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап Сряда 14:40-15:20
Нели Вълкова Нуцова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас) Вторник 14:00-14:40

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КЛАСНИ РАБОТИ ПРЕЗ II-РИ УЧЕБЕН СРОК 2019/2020 Г.

Клас БЕЛ Математика Английски език Френски език
13.05 29.04
V б 26.05 04.05
VІ а 27.05 12.05
VІ б 29.05 13.05
VІІ а 11.05 04.05
VІІ б 13.05 23.04
VІІІ а 02.06 13.05 29.05
ІХ а 04.06 14.05 26.05 02.06
Х а 05.06 28.05 01.06 18.05
ХІ а 05.06 27.05 01.06
ХІІ а 01.04 22.04 10.04

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КОНТРОЛНИ РАБОТИ ПРЕЗ II-РИ УЧ.СРОК 2019/2020 Г.

Клас БЕЛ БЕЛ-ЗИП/ИП Математика Мат. ЗИП/ИП АЕ  ФЕ Философски цик. Инф. техн. ИЦ ГИ ФА ХООС ИИ ЧП V-VІкл./ БЗО VII-XIIкл
V а 25.03 22.04 11.03 05.06 17.03   27.02 28.05 02.03 27.04 06.03 21.02 23.03 17.02 18.05 12.02 03.06
V б 16.03 27.04 12.03 02.06 17.03 27.02 28.05 06.03 24.04 05.03 14.02 18.03 12.02 13.05 07.02 15.05
VІ а 18.03 28.04 05.03 26.03 19.03 28.05 10.03 07.04 29.04 24.04 13.03 23.04 18.05
VІ б 20.03 30.04 05.03 26.03 17.03 26.05 10.03 07.04 17.04 21.04 12.03 23.04 02.06
Клас БЕЛ БЕЛ-ЗИП/ИП Математика Мат. ЗИП/ИП АЕ  ФЕ/ ПБФБ Философски цик. Инф. техн. ИЦ ГИ ФА ХООС ИИ ЧП V-VІкл./ БЗО VII-XIIкл
VІІ а 23.03 29.04 14.02 27.03 19.02 08.05 18.05 28.02 15.05 20.03 17.06 30.03 17.03 21.05 24.04 09.03
VІІ б 25.03 08.05 10.02 02.03 22.04   09.03 06.04 20.02 12.03 15.06 23.03 18.03 10.06 28.04 10.03 22.06
VІІІ а 05.03 10.02 18.03 20.02 01.04 27.02 07.05 30.04   26.02 13.06 29.04 19.05 24.03 21.02 31.03
ІХ а 19.03 20.02 27.03 12.03 30.04 24.03 29.04 10.03 21.06 08.04 05.03 10.06
Х а 10.03 23.03 24.03 28.04 15.06 19.02 30.04 10.06 30.05 19.03 18.03
ХІ а 10.04 29.04 25.02 22.04 11.03 13.05 17.02 23.03
ХІІ а 11.03 04.03 24.02 02.03 21.02 20.03 18.03

ГРАФИК ЗА КОНСУЛТАЦИИТЕ НА УЧИТЕЛИТЕ ІI срок – 2019/2020 учебна година

Име, фамилия Учебен предмет По чл. 178, ал 1, т. 5 от ЗПУО/обща подкрепа/-10 ч.допълнително обучение за период, съгл.Зап.на директора По чл. 25, ал.1, т. 7 и ал. 2 от Наредба 10
  Кремена Грозева Български език и литература Вторник 14:50-15:30 Кабинет 201 Понеделник 14:30-15:10; Сряда 14:30-15:10 Кабинет 201
  Таня Каравасилева Български език и литература Четвъртък 15:20-16:00 Кабинет 204 Сряда 14:00-14:40; Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 204
  Кремена Колева Български език и литература Понеделник 13:10-13:50 Кабинет 203 Понеделник 13:50-14:30; Вторник 14:00-14:40 Кабинет 203
  Биляна Маджарова  Английски език Понеделник 14:40-15:20 Кабинет 203 Понеделник 14:00-14:40; Сряда 14:00-14:40 Кабинет 203
  Катерина Илиева  Английски език Сряда 15:00-15:40 Кабинет 202 Понеделник 14:00-14:40; Петък 14:00-14:40 Кабинет 202
  Светлина Матанска Математика Петък 15:20-16:00 Кабинет 206 Понеделник 14:20-15:00; Сряда 14:20-15:00 Кабинет 206
  Калинка Николова Математика Сряда 15:20-16:00 Кабинет 208 Сряда 14:40-15:20 Четвъртък 14:40-15:20 Кабинет 208
  Иванина Нончева Математика Сряда 14:00-14:40 Кабинет 308 Понеделник 14:00-14:40; Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 308
  Галина Георгиева Физика и астрономия Четвъртък 14:50-15:30 Кабинет 309 Вторник 14:50-15:30; Сряда 14:50-15:30 Кабинет 309
  Диана Костова История и цивилизации  Петък 14:10-14:50 Кабинет 309 Сряда 14:10-14:50; Четвъртък 14:10-14:50 Кабинет 309
  Деляна Тонева География и икономика Петък 14:00-14:40 Кабинет 211 Понеделник 14:00-14:40; Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 211
  Стефка Малакова Химия и опазване на околната среда и Биология и здравно образование  Сряда 15:00-15:40 Кабинет 209 Сряда 14:20-15:00; Четвъртък 14:20-15:00 Кабинет 209
  Краси Петкова Биология и здравно образование Понеделник 14:40-15:20 Кабинет 311 Четвъртък 14:40-15:20; Петък 14:40-15:20 Кабинет 311
  Стоянка Георгиева Музика Вторник 14:40-15:20 Кабинет 109 Вторник 14:00-14:40; Сряда 14:00-14:40 Кабинет 109
  Галина Русева Икономически  дисциплини Понеделник 14:40-15:20 Кабинет 207 Сряда 14:40-15:20; Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 207
  Диана Христова Икономически  дисциплини Петък 14:00-14:40 Кабинет 206 Понеделник 14:00-14:40; Петък 13:10-13:50   Кабинет 206
  Нели Нуцова Предмети от начален етап Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 101 Понеделник 14:00-14:40; Сряда 14:00-14:40 Кабинет 101
  Виолина Карадимова Предмети от начален етап Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 102 Понеделник 14:00-14:40; Сряда 14:00-14:40 Кабинет 102
  Бояна Петрова Предмети от начален етап Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 105 Понеделник 14:00-14:40; Сряда 14:00-14:40 Кабинет 105
  Розита Господинова Предмети от начален етап Понеделник 15:00-15:40 Кабинет 108 Понеделник 14:00-14:40; Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 108
  Станка Стойкова Предмети от начален етап Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 104 Понеделник 14:00-14:40; Сряда 14:00-14:40 Кабинет 104
  Анастасия Милкова Предмети от начален етап Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 103 Понеделник 14:00-14:40; Сряда 14:00-14:40 Кабинет 103
  Надежда Куманова Предмети от начален етап Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 106 Понеделник 14:00-14:40; Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 106
  Ирина Иванова Предмети от начален етап Четвъртък 14:00-14:40 Кабинет 107 Понеделник 14:00-14:40; Сряда 14:00-14:40 Кабинет 107

ГРАФИК ЗА ДЕЖУРСТВА НА УЧИТЕЛИТЕ II-ри срок 2019/2020 учебна година

Ден от седмицата Първи етаж Втори етаж Трети етаж
  Понеделник 1. Надежда Куманова –главен дежурен;
2. Розита Господинова-къс коридор;
3.Олга Стоянова – дълъг коридор;
4. Цветомира Станчева- дълъг коридор;
5. Ирина Иванова- дълъг коридор;
6. Биляна Маджарова- дълъг коридор.
1. Светлина Матанска–главен дежурен;
2. Радосвета Андронова – къс коридор;
3. Диана Христова -дълъг коридор;
4. Кремена Стефанова -дълъг коридор;
5. Кремена Колева- дълъг коридор.
1.Диана Костова    
  Вторник 1. Краси Петкова–главен дежурен;
2. Стоянка Георгиева–къс коридор;
3.Анастасия Милкова – дълъг коридор;
4. Олга Стоянова -дълъг коридор;
5. Цветомира Станчева- дълъг коридор;
6. Станка Стойкова- дълъг коридор.
1. Деляна Тонева–главен дежурен;
2. Калинка Николова – къс коридор;
3. Надежда Колева-дълъг коридор;.
4. Галина Русева- дълъг коридор;
5. Кремена Стефанова- дълъг коридор.
1. Иванина Нончева    
  Сряда 1. Виолина Карадимова –главен дежурен;
2. Стоянка Георгиева -къс коридор;
3. Нели Нуцова- дълъг коридор; 4. Олга Стоянова- дълъг коридор;
5. Анастасия Милкова -дълъг коридор.
1. Стефка Малакова -главен дежурен;
2. Кремена Стефанова -къс коридор;
3. Галина  Георгиева–дълъг коридор;
4. Кремена Грозева–дълъг коридор;
5. Радосвета Андронова–дълъгкоридор.
1.Надежда Колева
  Четвъртък 1. Станка Стойкова – главен дежурен;
2. Радосвета Андронова – къс  коридор;
3. Цветомира Станчева- дълъг коридор;
4. Бояна Петрова–дълъг коридор;
5. Надежда Куманова–дълъг коридор;
6. Нели Нуцова–дълъг коридор.
1. Кремена Грозева –главен дежурен;
2. Калинка Николова -къс коридор;
3. Кремена Стефанова -дълъг коридор;
4. Надежда Колева -дълъг коридор;
5. Светлина Матанска–дълъг коридор.
1Иванина Нончева  
  Петък 1. Ирина Иванова –главен дежурен
2. Розита Господинова-–къс коридор;
3. Биляна Маджарова–дълъг коридор;
4. Бояна Петрова – дълъг коридор;
5. Олга Стоянова – дълъг коридор. 6. Виолина Карадимова – дълъг коридор;  
1. Катерина Илиева–главен дежурен; 2.Стефка Малакова–къс коридор;
3. Галина Русева-дълъг коридор;
4. Цветомира Станчева –дълъг коридор;
5. Радосвета Андронова–дълъг коридор.
1. Надежда Колева  

В двора на училището

Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
Надежда Колева Радосвета Андронова Цветомира Станчева   Олга
Стоянова
Кремена Стефанова

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ВТОРИЯ ЧАС НА КЛАСА ІI-ри срок – 2019/2020 учебна година

Име и фамилия Заемана длъжност График
Анастасия Димитрова Милкова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас) Вторник 15:00-15:45
Биляна Димитрова Маджарова Учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап Вторник 15:00-15:45
Бояна Тенева Петрова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас) Вторник 15:00-15:45
Виолина Петрова Карадимова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас) Вторник 15:00-15:45
Галина Стойкова Русева Старши учител, теоретично обучение в гимназиален етап Вторник 15:00-15:45
Диана Драгиева Христова Учител теоретично обучение в гимназиален етап Вторник 15:00-15:45
Деляна Бончева Тонева Старши учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап Вторник 15:00-15:45
Диана Петева Костова Старши учител, общообразователен учебен предмет в гимназиален етап Вторник 15:00-15:45
Иванина Росенова Нончева Учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап Петък 14:30-15:10
Ирина Георгиева Иванова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)  Вторник 15:00-15:45
Катерина Антонова Илиева Учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап  Вторник 15:00-15:45
Краси Нейкова Петкова Старши учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап  Вторник 15:00-15:45
Надежда Иванова Куманова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)  Вторник 15:00-15:45
Нели Вълкова Нуцова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)  Вторник 15:00-15:45
Розита Пенева Господинова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)  Вторник 15:00-15:45
Светлина Атанасова Матанска Учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап  Вторник 15:00-15:45
Станка Пенева Стойкова Старши учител, начален етап на основното образование (I-IV клас)  Вторник 15:00-15:45
Стефка Маринова Малакова Старши учител, общообразователен учебен предмет в гимназиален етап Вторник 15:00-15:45 
Таня Белчева Каравасилева Старши учител, общообразователен учебен предмет в прогимназиален етап Вторник 15:00-15:45 

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ДОПЪЛНИТЕЛНИЯ ЧАС ЗА СПОРТНИ ДЕЙНОСТИ ІI-ри срок – 2019/2020 учебна година

Клас Преподавател Ден Час
I „а“ Ст. Стойкова Четвъртък 11:30 – 12:10
I „б“ А. Милкова Четвъртък 11:30 – 12:10
II „а“ Н. Куманова Петък 11:30 – 12:10
II „б“ И. Иванова Петък 11:30 – 12:10
III „а“ Н.Нуцова Четвъртък 12:20 – 13:00
III „б“ В. Карадимова Четвъртък 12:20 – 13:00
IV „а“ Б. Петрова Петък 12:20 – 13:00
IV „б“ Р. Господинова Петък 12:20 – 13:00
V „а“ К.Петкова Понеделник 13:30 – 14:10
V „б“ К.Петкова Сряда 13:30 – 14:10
VI „а“ К.Петкова Четвъртък 13:30 – 14:10
VI „б“ К.Петкова Петък 13:30 – 14:10
VII „а“ К.Петкова Понеделник 14:00 – 14:40
VII „б“ К.Петкова Сряда 14:00 – 14:40
VIII  „а“ Г. Георгиева Понеделник 14:20 – 15:00
IX „а“ Г. Георгиева Сряда 14:20 – 15:00
X „а“ Г. Георгиева Вторник 14:20 – 15:00
XI „а“ Г. Георгиева Четвъртък 13:30 – 14:10
XII „а“ Г. Георгиева Петък 13:30 – 14:10

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КОНТРОЛНИ РАБОТИ ПРЕЗ I-ВИ УЧЕБЕН СРОК 2019/2020 Г. V-XII КЛАС

Клас БЕЛ БЕЛ-ЗИП/ ИП Математика Мат. ЗИП/ ИП АЕ ФЕ Философски цик. Инф. техн. Инф. техн. ЗИП ИЦ ГИ ФА ХООС ИИ ЧП V-VІкл./ БЗО VII-XIIкл
V а 30.09 18.11 09.12 25.09 17.10   11.10 29.10 22.11 17.12     28.01   31.10 07.01 13.12     20.01 02.12 25.11
V б 08.11   18.11 26.09 21.10   07.10 24.10 25.11 05.12     29.01   07.11 10.01 03.12     14.1109.01 21.11
VІ а 07.11 19.11 11.11 03.12 06.12 05.11 11.12     02.12   31.01 22.01     30.1015.11 21.11
VІ б 06.11 20.11 04.11 17.12 06.12 13.11 05.12     12.12   24.01 31.01     15.11 25.11 21.11
VІІ а 02.10 27.11 21.11 26.11   26.09 15.11 17.01     09.12   03.12 05.12 20.09 30.01   22.01
VІІ б 04.10 29.11 22.11 30.09 13.11 26.11 18.11 16.01     04.12   21.11 05.12 26.09 31.01   18.09 18.12
VІІІ а 07.11   25.10 22.11   31.10 29.11     14.11 16.01       27.09 11.12   07.01
ІХ а 22.11   16.10 19.11 23.01   14.11 09.01 24.01   24.10 30.01     16.12 25.09 18.12   02.12
Х а 14.01   18.11     15.11 17.01 09.01 30.10 17.12     21.10 19.1128.01 19.09 28.11   24.01
ХІ а 12.11 15.11 29.01 20.01 08.11 10.01                    
ХІІ а 09.12 09.01 19.11 29.01 22.11 23.01 15.11 13.12   17.10                

ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КЛАСНИ РАБОТИ ПРЕЗ I-ВИ УЧЕБЕН СРОК 2019/2020 Г.

Клас БЕЛ Математика Английски език Френски език
V а 13.01 12.12
V б 29.11 12.12
VІ а 28.11 13.12
VІ б 27.11 13.12
VІІ а 15.01 17.12
VІІ б 17.01 11.12
VІІІ а 28.11 17.12 06.01
ІХ а 06.12 08.01 28.11 12.12
Х а 10.12 06.01 18.12 03.12
ХІ а 11.12 18.12 03.12
ХІІ а 08.01 18.12 17.01