Ученически парламент

За втора поредна година в Средно общообразователнo училище „Васил Левски“ се учреди училищен парламент. Децата с огромен ентусиазъм проведоха изборно събрание. За учебната 2015 – 2016 г. за председател бе избрана Деница Росенова от 11 клас, а за зам. председател – Моника Лалева от 5 б клас.

деница
Деница Росенова
моника
Моника Лалева

Всички заявиха, че са готови да дават идеи и предложения във връзка с училищния живот и бъдещето на нашето училище. Решиха тази година да имат и по-добра комуникация с училищното ръководство и целия педагогически колектив. Децата стигнаха до извода, че именно участието им в училищния парламент ще им помогне да изградят лидерски умения и ще ги научи как да бъдат истински граждани на страната ни. Ученическият парламент тази година отново ще бъде под ръководството на г-жа Диана Коева.

парламент 2
Ще работим с усмивка