СУДОКУ, посветено на Апостола

По случай 35-та годишнина на Средно училище „Васил Левски“, гр. Гълъбово на 5-ти декември се проведе математическо състезание СУДОКУ, инициирано от г-жа Светлина Матанска и учениците от VIIа, VIIIа и IXб клас. По трима представители от класовете мериха знанията си за патрона на своето училище Апостола на свободата, за да получат цифрите, необходими за попълване на мрежовия ребус.

DSC_8605 DSC_8603 DSC_8606 DSC_8610

За спазването на правилата на състезанието се погрижи жури в състав – учителите по математика Калина Николова и Иванина Нончева и г-жа Таня Каравасилева – учител по български език и литература прогимназиален етап. Членовете на журито бяха безкомпромисни и отредиха първото място на представителите на IXб клас – Десислава Димова, Жаклина Петрова и Велислава Венциславова.

DSC_8617 DSC_8616 DSC_8618 DSC_8614

Най-добрите получиха грамота за престижно участие, тъй като дадоха само правилни отговори на викторината с въпроси за Васил Левски и попълниха ребуса най-бързо в сравнение с VII и VIII клас, които също получиха стимулиращи грамоти и похвали.

DSC_8624 DSC_8626