Седма панорама на професионалното образование

На 23.04.2019 г. в ДК „Енергетик“, гр. Гълъбово се проведе Седма панорама на професионалното образование.
Основна цел на събитието беше да се представи професионалното образование в Гълъбово, за да се засили интересът към него, и седмокласниците, както и техните родители, да направят своя информиран избор за бъдеща професия.

Ученици и учители от СУ „Васил Левски“ представиха новата специалност „Индустриални отношения“, професия „Сътрудник по управление на индустриалните отношения“. Тази професия подготвя младите хора за работа в административния апарат на фирмите и бизнес организациите. Учениците придобиват трета степен на квалификация.

До екипа на СУ „Васил Левски“ застанаха и представители на техните партньори – Община Гълъбово и Банка ДСК, които от години работят съвместно с училището и подкрепят всички инициативи, които помагат за по-добро обучение и развитие на учениците.