Поредна забележителна седмица на спорта в СУ „Васил Левски“, гр. Гълъбово

Продължаваме традицията от предишни години за мащабно участие в инициативата „Бъди активен“ – MOVEWEEK.

През седмицата 28.05-02.06 се проведоха многбройни актиности – повече от 40 на брой, много щафетни игри, народна топка, футбол, баскетбол, борба, художествена гимнастика, федербал, дърпане на въже, скачане на въже, хвърляне на малка топка, хвърляне на медицинска топка, кросово бягане, скачане на един крак, народни хора, зумба, хип хоп танци, клякане, бягане с препяствия, лицеви опори, коремни преси, тенис на маса, билярд. По-голямата част от активностите се проведоха в младежкия център на града, а останалите във физкултурните салони и двора на училището.

Кратък клип с дейностите качихме в социалните мрежи по време на самата седмица. В седмицата на спорта участваха всички ученици, учители и родители. Всички активности запечатахме в много снимки и видеоклипове, които ще бъдат отразени в местните ежеседмици.