Ден на отворените врати

На 18 и 19 април в СУ „Васил Левски“, гр. Гълъбово се проведе Ден на отворените врати. На входа на училището учениците от II ОУ „Христо Ботев“, I ОУ „Паисий Хилендарски“ и ОУ „Св.Св. Кирил и Методий“, с. Обручище бяха посрещнати от г-жа Нели Кючукова -директор на СУ „Васил Левски“, вокална група „Лъвчета“ и мажоретния състав на училището.

Бъдещите осмокласници наблюдаваха иновативни уроци по математика, български език и литература; бинарен урок по история и география. Те се запознаха с професията „Сътрудник по управление на индустриалните отношения“, като наблюдаваха уроци по компютърна обработка на финансовата счетоводна информация и макроикономика. В края на обиколката учениците се насладиха на вкуса на традиционните ястия на държавите-членки от Европейския съюз.